Blog kulturalny
Agnieszka Chylińska - POTRÓJNA PLATYNOWA PŁYTA!
fot. Marcin KmiecińskiPotrójnie platynowa płyta „Forever Child” dla Agnieszki Chylińskiej

Bez wątpienia to jeden z największych sukcesów i najważniejszych albumów ubiegłego – i obecnego - roku na polskim rynku muzycznym. Krążek „Forever ChildAgnieszki Chylińskiej uzyskał właśnie status POTRÓJNEJ PLATYNY!

Krążki wręczono podczas koncertu w warszawskim Klubie Progresja, który był zwieńczeniem trasy koncertowej „Forever Child TourJesień 2017. Potrójnie Platynowe krążki wręczył Agnieszce Chylińskiej, producentom albumu: Bartkowi Królikowi i Markowi Piotrowskiemu i menagerce Joannie Ziędalskiej prezes Warner Music Polska - Piotr Kabaj. Warto dodać, że premierowy singiel „Królowa łez” ma już niemal 55 milionów wyświetleń w serwisie Youtube.

Agnieszka Chylińska po siedmiu latach, swój nowy krążek wydała 30 września 2016 roku. Natychmiast stała się jedną z najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Rekordowo pięła się na listach sprzedaży i radiowych listach przebojów. To niewątpliwy sukces, dziś rzadko spotykany wśród polskich Artystów, dokonywano już wiele dodruków albumu.

Jednak to nie wszystko! Z dobrych wiadomości informujemy, że Agnieszka Chylińska znów zagra na największych scenach w Polsce! Top Management i Music Company, producenci trasy, zapraszają na kolejną odsłonę „Forever Child TOUR” – już w tym tygodniu ogłosimy pełną trasę FCHT Wiosna 2018!

Bilety dostępne będą, jak zawsze na naszej stronie!

Zakończona w sobotę ogólnopolska trasa (która odbyła się zaraz po kolejnej, europejskiej) Jesień 2017 to kolejny sukces: 10 największych sal w całej Polsce, wyprzedane koncerty, kilkanaście godzin żywego rocka, blisko tysiąc minut muzyki, i co najważniejsze – kilkanaście tysięcy fanów na koncertach!

Liczymy, że wiosną będziecie z nami!

Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.