Blog kulturalny
IT FUTURE EXPO - Targi Innowacyjnych Technologii Informatycznych

IT FUTURE EXPO 2017

V edycja corocznego spotkania B2B, poświęconego trendom oraz innowacjom informatyczno-technologicznym.Idea targów IT FUTURE EXPO to nowa jakość, która wskazuje znaczący wpływ zainteresowanego środowiska na kształt i kierunki rozwoju branży. W tym niezwykle ważnym i inspirującym kongresie w branży IT, na który składają się wystawa oraz ceremonia wręczenia nagród IT Future Awards 2017, zespół Bilety24 również wziął udział, prezentując swoją ostatnią innowację do sprzedaży biletów na wydarzenia kulturalne.

We współpracy z nanoVo zaprosiliśmy odwiedzających na stoisko, na którym zaprezentowaliśmy Biletomat B24 będący uzupełnieniem oferty serwisu Bilety24.

Biletomat B24 pozwala na samodzielny zakup biletów z możliwością wyboru miejsca z planu sali. Proces zakupu jest niezwykle prosty i przejrzysty. Każda zakończona transakcja potwierdzona jest wydrukiem biletów, zawierających wszystkie istotne dane oraz kod 1D lub 2D, pozwalający na szybką weryfikację biletów. Biletomat B24 jest zintegrowany bezpośrednio z systemem sprzedaży i rezerwacji biletów – Bilety24 stanowiąc kolejny kanał sprzedaży poza kasami, modułem sklepowym na stronach instytucji, aplikacją mobilną czy też ogólnodostępną platformą Bilety24.pl. Obsługa transakcji płatniczych odbywa się poprzez zainstalowany w urządzeniu terminal do kart z funkcją płatności zbliżeniowych.

Biletomat B24 wzbudził duże zainteresowanie wśród osób z branży informatyczno – technologicznej.

Z pewnością będzie wspaniałą alternatywą przy wydarzeniach o dużej ilości widzów i tworzących się kolejkach do kas biletowych.
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.