Blog kulturalny
Konferencja Kin Studyjnych w Kielcach

VI Konferencja Kin Studyjnych w Kielcach

13.09 rozpoczęła się kolejna, VI już konferencja Kin Studyjnych i Lokalnych w Kielcach. Jak co roku i tym razem nie zabrakło na niej zespołu Bilety24.

Kieleckie kino studyjne "Fenomen" wraz z Fundacją Wspierania Kultury Filmowej Cyrk Edison, zorganizowało VI Ogólnopolską Konferencję Kin Studyjnych i Lokalnych, która odbyła się w dniach 13 - 15 września w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Były dyskusje, prezentacje, a także biletowane przedpremierowe pokazy filmowe: 13 września (środa) "The Square" - laureat Złotej Palmy w Cannes, 14 września (czwartek) "Beksińscy. Album wideofoniczny" - film otwarcia tegorocznego, 57. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, obraz rekomendowany do tegorocznej Europejskiej Nagrody Filmowej oraz specjalny, przedpremierowy pokaz filmu "Tarapaty" - dla zorganizowanych grup szkolnych, wraz z przeprowadzeniem pokazowej lekcji filmowej. Ponadto, odbył się także spotkania warsztatowe dla uczestników konferencji, spotkania robocze Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych i prezentacje autorskich programów edukacji filmowej.
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.