Blog kulturalny
BZWBK_bilety24_980x440-1
Uncategorized
PEŁNA KULTURA Z BZWBK24 i BILETY24

Kup bilety w aplikacji mobilnej BZWBK24 mobile i korzystaj z możliwości rabatu do 40 zł!Pełna kultura z BZWBK24 mobile - od dziś fantastyczna promocja na bilety z oferty BILETY24.PL! W związku z rozpoczęciem współpracy serwisu Bilety24 z Bankiem Zachodnim BZ WBK udostępniona została w aplikacji mobilnej możliwość zakupu biletów na wydarzenia z oferty Bilety24. Bilety na „Wydarzenia kulturalne” z oferty serwisu Bilety24 są już dostępne w usłudze „Zakupy mobilne” w aplikacji BZWBK24 mobile.

Klienci Banku Zachodniego WBK mogą przez telefon nie tylko kupić bilety komunikacji miejskiej czy opłacają parking, ale także zamawiać bilety na wydarzenia kulturalne. Od 2 października br. osoby, które przy użyciu aplikacji BZWBK24 mobile zamówią wejściówki do teatru, na koncert lub kabaret, uzyskają do 40 zł zwrotu wartości biletu!

Zgodnie z promocją „Pełna kultura z BZWBK24 mobile” każdy klient Banku Zachodniego WBK, który kupi bilet na jedno z wydarzeń kulturalnych dostępnych w usłudze „Zakupy mobilne” w aplikacji BZWBK24 mobile, otrzyma zwrot wartości kupionego biletu, maksymalnie do kwoty 40 zł. Na przykład, jeśli klient banku kupi bilet za 35 zł, otrzyma zwrot w wysokości 35 zł. Natomiast jeśli nabędzie wejściówkę za 70 zł, to maksymalnie może uzyskać z powrotem 40 zł. Nagroda zostanie przekazana na konto, z którego dokonano płatności za pomocą dyspozycji Przelew24. Promocja trwa od 2 do 31 października 2017 r. lub do wyczerpania nagród. Bilety na „Wydarzenia kulturalne” z oferty serwisu Bilety24 są już dostępne w usłudze „Zakupy mobilne” w aplikacji BZWBK24 mobile.

„Niezmiernie cieszymy się z faktu, iż jesteśmy pierwszym serwisem w kraju, który oferuje sprzedaż biletów w aplikacji BZWBK24 mobile. Stanowi to uzupełnienie dotychczasowej sprzedaży poprzez platformę Bilety24.pl, aplikację mobilną serwisu oraz Biletomaty B24. Współpraca z BZ WBK z pewnością zaowocuje zwiększeniem satysfakcji Nabywców biletów, skracając do minimum proces płatności, zapewniając najwyższe standardy obsługi Klienta. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań aby systematycznie zwiększać atrakcyjność oferty w zakresie ilości wydarzeń jak i promocji dedykowanych tylko i wyłącznie posiadaczom aplikacji BZWBK24.” - mówi Michał Olek Olkowski, Dyrektor Serwisu Bilety24.

Więcej informacji nt. usługi oraz aktualnych promocji znajduje się na stronie https://www.bilety24.pl/cms/promocja-bzwbk
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.