Blog kulturalny
Wydarzenie_19.01_Koncert_popr
Uncategorized
Piosenki OSCAROWE w Piwnicy pod Baranami

Piosenki OSCAROWE w Piwnicy pod Baranami


KARNAWAŁ W HOLLYWOOD - Koncert Piosenek Oscarowych


19.01.2018 godz. 20.00
Piwnica pod Baranami Rynek Główny 27
Bilety dostępne ON-LINE na www.bilety24.pl.

Już wkrótce wkroczymy w radosny i beztroski czas karnawału! A gdzie jest więcej „gwiazdorskiego blichtru, żywych emocji i efektownych brzmień niż w Hollywood? Przecież wszyscy to widzieliśmy…w FILMACH!

Dzięki magii srebrnego ekranu oraz tajemniczemu projektorowi, zatrzymującemu się podczas najsłynniejszych scen muzycznych, na legendarnej scenie Piwnicy pod Baranami ożyją znane nam postaci - światowe gwiazdy oraz kreowane przez nie kultowe role.

W barwnym, muzycznym kalejdoskopie splotą się starannie dobrane piosenki z najpiękniejszych, budzących wspomnienia filmów z komediową historyjką. A zróżnicowany repertuar, widowiskowe choreografie, piękne kostiumy i przede wszystkim wysokiej klasy wykonanie sprawią, że będzie to niezapomniany wieczór, wypełniony po brzegi szlachetną i błyskotliwą rozrywką.

Bawić Was będą oscarowe piosenki dawne i najnowsze, melancholijne tony „Over the rainbow” i roztańczone dźwięki „Deszczowej piosenki”. Powiemy Wam „Good morning”, a swój czar roztoczy Marilyn Monroe, która zapragnie skorzystać z finansowego potencjału Skrzypka na dachu. Nie zapomnimy też o klasyce polskiej piosenki filmowej by wraz z Państwem zanucić filmowe przeboje Warsa, Szpilmana i Petersburskiego…

ARTYŚCI:
Koncert poprowadzi Witold Zygmunt Pelka, a wystąpią znakomici soliści: Beata Kraska - sopran Łukasz Kostka - baryton
oraz zespół kameralny TANGOstan: Agnieszka Dancewicz- skrzypce Dawid Dancewicz - skrzypce Krzysztof Kołodziej - gitara Justyna Służalec - fortepian Emilia Krzyżanowska - fortepian Karol Grzeszczuk - akordeon Piotr Kucharz - kontrabas

ORGANIZATOR: Impresariat Artystyczny Sense

Bilety do nabycia w serwisie www.bilety24.pl.
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.