Blog kulturalny
Atrakcje i konkursy na Głównej Scenie

Koncerty to nie jedyne atrakcje, jakie organizatorzy tegorocznych Juwenaliów zapewnili studentom. Repertuar imprezy został wzbogacony w szereg imprez oraz inicjatyw towarzyszących.

W tym roku, zamiast tradycyjnego pochodu odbył się Wielki Bieg Juwenaliowy. Elementem łączącym pochód juwenaliowy z tegorocznym biegiem były kolorowe przebrania uczestników. Autorzy tych najbardziej kreatywnych zostali nagrodzeni w konkursie przez serwis Bilety24.pl, a nagrody mieli zaszczyt odebrać na samej Głównej Scenie Poznańskich Juwenaliów! Bieg Juwenaliowy był okazją do promowania aktywności fizycznej, dobrej zabawy, a także był on dedykowany choremu na nowotwór studentowi Politechniki Poznańskiej- Rafałowi Paczóskiemu.

Oprócz tego w niedzielę przed koncertem zespołu COMA odbył się konkurs z wiedzy na temat wydarzeń kulturalnych oraz koncertów w Poznaniu i regionie województwa wielkopolskiego. Nagrodą główną był tablet Samsung ufundowany przez Sponsora - Bilety24. Nagrodami za drugie i trzecie miejsce były zaproszenia do Teatru Muzycznego w Poznaniu, Teatru Nowego w Poznaniu oraz do Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu Emocji zatem było co nie miara.

Tyle pozytywów na raz tylko na Poznańskich Juwenaliach!

Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.