Blog kulturalny
BABI TARG® - w lutym w Poznaniu!

BABI TARG® - w lutym w Poznaniu!

Przedwiosenna akcja wietrzenia szaf!

Dla wszystkich Pań uwielbiających buszować w poszukiwaniu niebanalnych ciuchów  i dodatków mamy wspaniałą wiadomość - już w lutym BABI TARG® w Poznaniu!

Kolejny raz będziecie mogły wymienić, sprzedać lub kupić ubrania, buty i dodatki!

Uwielbiany przez kobiety w każdym wieku, w Polsce od 2007 roku, BABI TARG® za każdym razem przyciąga setki miłośniczek oryginalnych ubrań, butów i biżuterii. Tym razem organizowany idealnie przed wiosną z pewnością pozwoli wszystkim Paniom na przewietrzenie swoich szaf i zdobycie nowych,  ciekawych "kąsków"  za małe pieniądze :)

Na BABIM TARGU® liczy się przyjazna atmosfera, kreatywność i wzajemna inspiracja - dlatego za każdym razem frekwencja mile zaskakuje zarówno Organizatorów jak i Odwiedzających.

Swapping parties, których idea lokalnie rozkwita w Polsce dzięki energetycznym dziewczynom tworzącym w Poznaniu Babiląd - ośrodek rozwoju osobistego kobiet podbija serca kolejnych miast.  Dzięki rosnącej popularności BABI TARG® stał się imprezą cykliczną obecną w największych miastach w Polsce.

My wspieramy BABI TARG® technologicznie i przyjacielsko – jesteśmy dumni, że w Poznaniu narodziła się i rozwija przy naszym udziale taka fajna inicjatywa!

Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.