Blog kulturalny
Bilety24 na Forum Branży Eventowej

FBE 2018 - czyli Forum Branży Eventowej 2018

Jeśli zastanawiacie się, gdzie można nas dzisiaj spotkać, odpowiedź na to pytanie znajdziecie w poniższym wpisie.

Kolejne forum, kolejne nowe doświadczenia. Po raz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni w tym roku bierzemy udział w wydarzeniu z kategorii konferencyjnej. Zbieramy nowe kontakty i rozwijamy się, a to wszystko dla Was nasi Partnerzy oraz dla naszych nabywców! Po to, abyście mogli skutecznie informować odbiorców o wydarzeniach, a nabywcy mogli wygodnie i bez kolejek kupować bilety na najlepsze wydarzenia w całej Polsce. Dlaczego tym razem wybraliśmy Forum Branży Eventowej?

Otóż misją Forum Branży Eventowej jest pokazywanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z nabywcami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa. To wydarzenie przeznaczone jest dla Agencji Eventowych, PRowych, działów sprzedaży a także działów marketingu i komunikacji. Wszystko po to, abyśmy mogli rzetelnie doradzać Wam w sprawach związanych z promocją Waszych wydarzeń.

Podczas  Forum Branży Eventowej bierzemy udział w dwóch moderowanych sesjach networkingowych, które odbędą się w trakcie Forum. Dzięki temu będziemy mogli nawiązać nowe kontakty z potencjalnymi partnerami w biznesie.

Ponadto mamy okazję poznać 10 eventowych trendów na 2018! Personalizacja i targetowanie jest kluczem do sukcesu w skutecznej komunikacji eventu - a my tę wiedzę posiądziemy!

A cały dzień czeka nas strefa biznesu, czyli Prezentacje 160 Dostawców. Obok sesji networkingowych i wymiany wiedzy merytorycznej będzie też miejsce i czas na bliższe poznanie i szczegółowe rozmowy przy kawie z dostawcami usług reprezentującymi: - obiekty - catering - atrakcje - obsługę techniczną - gadżety - infrastrukturę eventową - usługi okołoeventowe. Szczególny nacisk kładziemy na zaprezentowanie w tej strefie pomysłów i rozwiązań innowacyjnych, które będą mogły służyć jako inspiracja w kolejnym sezonie.

Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.