Blog kulturalny
Bilety24 na Juwenaliach w Poznaniu

Od czwartku 28 maja do niedzieli 31 maja, z okazji Juwenaliów w Poznaniu serwis Bilety24 przygotowuje moc atrakcji. Zapraszamy na imprezowy Festiwal Juwenalia  w godzinach od 19:00 do 03:00 przy Stadionie INEA (wejście od ulicy Ptasiej).

Pamiętacie, że www.Bilety24.pl to dumny partner Juwenalia Poznań? Z tej właśnie okazji przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji! Szukajcie naszego stoiska na terenie przy Stadion Miejski w Poznaniu! Do wygrania będą między innymi bilety do Teatr Muzyczny w Poznaniu, zaproszenia na spektakle do Teatr Nowy Poznań, wejściówki na wydarzenia Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu oraz tablet Samsung Galaxy Tab3 Lite!

Jako, że Juwenalia to przede wszystkim impreza muzyczna, jedna ze scen nosi naszą nazwę! Przez wszystkie dni trwania imprezy będziecie mogli usłyszeć na niej młode zespoły, o których już niedługo na pewno zrobi się głośno! Przy wejściu na teren Festiwalu na wszystkich czekać będzie Studencka Strefa wraz ze Sceną Bilety24. Zapraszamy. :-)

Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.