Blog kulturalny
Bilety24 Oficjalnym Partnerem Festiwalu Soundedit

Zostaliśmy Oficjalnym Partnerem Festiwalu Soundedit!  

Impreza, podczas której spotykają się najlepsi producenci muzyczni, odbędzie się w październiku w Łodzi. Artystami, którzy wystąpią przed łódzką publicznością będą m.in. zespół OMD, Wojciech Waglewski, Bob Geldof i Roger Glover. To będzie prawdziwe święto dla wszystkich miłośników muzyki elektronicznej.

Tegoroczny, siódmy już, Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit odbędzie się w Klubie Wytwórnia w Łodzi w dniach 22- 24 października 2015 r. Więcej informacji o samym Festiwalu oraz biletach i karnetach znajdziecie oczywiście w serwisie Bilety24.

Hasło Festiwalu pozostało bez zmian – „I Am The Sound”. Organizatorzy chcą powiedzieć każdemu z uczestników, że każdy może być, jest i będzie własnym, indywidualnym brzmieniem. Ty też! Choć może jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy. „I Am The Sound” – jestem brzmieniem. Jestem dźwiękiem. Jestem muzyką. Zapraszamy na Soundedit, zapraszamy do Łodzi.
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.