Blog kulturalny
Bilety24 i Targi eHandlu - rozwijamy się dla naszych Partnerów

Targi eHandlu 2018

XIV Targi eHandlu to cały handel w jednym miejscu, zatem nie mogło zabraknąć na nich również serwisu Bilety24!

W tym roku, 25 kwietnia, na Targi eHandlu wybraliśmy się aż do Krakowa. To wydarzenie, podczas którego właściciele firm i specjaliści z branży dzielą się swoim doświadczeniem i pokazują, jak nowe technologie wpływają na rozwój biznesu w sieci. Dzięki takim wydarzeniom, jak Targi eHandlu, osoby pracujące w e-commerce, odpowiedzialne za marketing i sprzedaż, poznają nowe rozwiązania, które mogą przynieść im sukces, a przynajmniej zwiększyć konwersję na stronie. Dlatego dziś nie mogło zabraknąć i naszego serwisu.

Nieustannie staramy się wdrażać nowe zastosowania technologiczne, które przyczynią się do wzrostu sprzedaży biletów na wydarzenia naszych Partnerów. To właśnie dla nich przygotowaliśmy specjalną ofertę, z którą będą mogli zapoznać się na naszym stoisku. Ponadto na naszym stoisku zaprezentujemy najnowszą technologię - Biletomaty B24, dzięki którym sprzedaż biletów będzie mogła odbywać się poza murami instytucji kultury, a także w przypadku, kiedy kasy w instytucjach będą nieczynne.

Resized_20180425_110757_5955

Dla odwiedzających przygotowaliśmy specjalne gadżety: napoje energetyczne, kubki i kalendarze. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko.

Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.