Blog kulturalny
filharmonia kaliska x bilety24
Filharmonia
Filharmonia Kaliska i Bilety24

Filharmonia Kaliska i Bilety24

Filharmonia Kaliska jako 10 filharmonia w Polsce została Partnerem serwisu Bilety24.pl!

Serwis Bilety24 z początkiem nowego roku zyskał kolejnego Partnera - Filharmonię  Kaliską, która przystąpiła do współpracy z serwisem jako zaszczytna, dziesiąta filharmonia w Polsce. Wiąże się to z rozszerzeniem oferty serwisu i zwiększeniem ilości dystrybuowanych biletów na wydarzenia kulturalne.

Współpraca Serwisu Bilety24 z Filharmonią  Kaliską nie ogranicza się tylko do dystrybucji biletów internetowych. Serwis dostarczył i uruchomił system sprzedaży i rezerwacji biletów także w kasach instytucji wraz ze stanowiskiem mobilnym umożliwiającym sprzedaż biletów w dowolnej lokalizacji. Ze względu na brak pomieszczenia dla kas w budynku, w którym znajduje się sala koncertowa Filharmonii  Kaliskiej, zaoferowane rozwiązanie stanowi uzupełnienie sprzedaży w budynku administracji oraz sprzedaży internetowej.

Po wdrożeniu i zapoznaniu się z systemem i jego funkcjonalnościami, Kierownik Działu Organizacji Pracy Artystycznej filharmonii podzielił się z serwisem opinią na jego temat:

System kasowy oraz panel administracyjny dostarczony przez naszego Partnera - serwis Bilety24, stanowi duże ułatwienie w zarządzaniu sprzedażą biletów. Program jest przejrzysty i łatwy w obsłudze przez co spełnia nasze oczekiwania. Wzrost sprzedaży internetowej jest wprost proporcjonalny do zadowolenia naszych melomanów, spowodowanego możliwością wygodnego zakupu biletów internetowych. Konsultanci serwisu są zawsze dostępni, uprzejmi i pomocni w rozwiązywaniu ewentualnych problemów. Niezwykle sympatyczni pracownicy traktowali nas z największą starannością zarówno w czasie wdrażania innowacyjnego programu jak i po zakończeniu całej procedury. Jest to potwierdzeniem dobrej współpracy z serwisem Bilety24" - mówi Ewa Szumna - Kierownik Działu Organizacji Pracy Artystycznej z Filharmonii Kaliskiej.

Od tej pory, za pośrednictwem serwisu, nabywcy mogą kupić bilety na wydarzenia oferowane zarówno przez stałych Partnerów serwisu, do których należą: Filharmonia Łódzka, Filharmonia Poznańska, Filharmonia Pomorska, Filharmonia Dolnośląska, Filharmonia Opolska, Filharmonia Narodowa, Polska Opera i Filharmonia Bałtycka, Opera i Filharmonia Podlaska, Filharmonia Gorzowska, ale także od nowego roku również przez Filharmonię Kaliską.

 
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.