Blog kulturalny
Gwiazdorskie przeboje Michaela Jacksona

Gwiazdy kolejny raz zaśpiewają przeboje króla popu. Jesienią rusza trasa koncertowa - Poznań, Warszawa, Szczecin i w Gdynia. W wydarzeniu wezmą udział wybitni artyści polskiej sceny muzycznej - Ania Dąbrowska, Kuba Badach, Natalia Kukulska i Piotr Cugowski. Czołowi polscy soliści kolejny raz wykonają utwory Michaela Jacksona w fantastycznych aranżacjach.

Pierwsza odsłona koncertu "Tribute to Michael Jackson" miała miejsce 10 stycznia 2015 w Sali Ziemi w Poznaniu. Bilety były sprzedawane w serwisie Bilety24.pl . Przed nami kolejna edycja widowiska. Ten wyjątkowy koncert będzie kontynuacją styczniowego koncertu.

Podczas tego wydarzenia można będzie podziwiać wybitnych artystów w towarzystwie Orkiestry Symfonicznej I'Autunno pod kierownictwem Jacka Piskorza. Utwory Jacksona zabrzmią w wersji symfonicznej. Michael Jackson to artysta ogromnej rangi, niezwykły wokalista, kompozytor i tancerz. Przeboje, które będzie można usłyszeć to m.in. "Thriller", "Black or White", Billie Jean" czy "Man in the mirror". Wyjątkowy koncert "Tribute to Michael Jackson" to projekt na najwyższym poziomie z pełnią fascynujących brzmień. Zaangażowanych jest w niego kilkudziesięciu artystów. Bilety z pewnością będą dostępne w serwisie Bilety24.pl .
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.