Blog kulturalny
Juwenalia w Poznaniu zbliżają się wielkimi krokami

Juwenalia w tym roku odbędą w terminie od 28 do 31 maja. Podczas imprezy zagrają: Luxtorpeda, Happysad, Maria Peszek, Aid Drinkers, Coma, Buka i inne gwiazdy. Bilety24.pl sponsorem tegorocznych Juwenaliów w Poznaniu i przyszykuje liczne atrakcje i konkursy podczas Imprezy. Tymczasem umożliwiamy Wam w naszym serwisie zakup biletów na to wydarzenie. Bilety na Juwenalia na pojedyncze dni i czterodniowy karnet można kupić tutaj.    

To jednak nie wszystko, bo bilety dostępne są również w aplikacji mobilnej Juwenalia Poznań. Jako sponsor i partner technologiczny umożliwiliśmy Wam wspólnie z Organizatorem zakup biletów w urządzeniach mobilnych. Aplikacja Juwenalia Poznań to nie tylko aktualne informacje o biletach, ale również zestaw newsów dotyczących programu Imprezy i wszystkich atrakcji. W dziale FAQ znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Dzięki aplikacji Juwenalia Poznań dowiesz się jak trafić na teren najlepszego festiwalu dla studentów w Polsce. Oprócz tego zobaczysz zdjęcia z imprezy i będziesz na bieżąco ze wszystkimi festiwalowymi informacjami.

Zapraszamy do zakupu biletów na Juwenalia w serwisie Bilety24.pl oraz w aplikacji mobilnej.
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.