Blog kulturalny
Królestwo za uśmiech, czyli Szekspir z jajami

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na spektakl teatralny „Królestwo za uśmiech, czyli Szekspir z jajami”. Przedstawienie odbędzie się 24.01 br. w budynku Sceny Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25, o godz. 17:00.

„Królestwo za uśmiech, czyli Szekspir z jajami”, to wyjątkowy projekt, czerpiący z tego, co najlepsze w kabarecie i teatrze, tworząc nowatorską jakość. Kabaret Nowaki i Krzysztof Jaroszyński, bez minuty nudy, przeniosą Państwa w szekspirowski świat. Dzięki temu, wśród zabawnych skeczów i monologów, dowiemy się, kim był sam Szekspir, kim była jego żona, a kto szefem. Co myślał sam o sobie i co by było, gdyby miał tworzyć współcześnie. Bez minuty nudy zostaną przedstawione największe jego dzieła: Makbet, Otello, Hamlet, czy Sen Nocy Letniej.

 

Kabaret Nowaki poprzez swój nowatorski projekt chcą uczcić rocznicę urodzin i śmierci Williama Szekspira. Premiera spektaklu odbyła się w 450 rocznicę urodzin Szekspira.

 

Bilety w cenie 35 zł dostępne poprzez portal www.Bilety24.pl.

Kabaret Nowaki, to grupa trzech zielonogórskich artystów. To niezwykle uzdolnione i energiczne postaci. Ich talent i kreatywna praca przynoszą rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej. Z chęcią podejmują się trudnej rozmowy z publicznością, co przeradza się w doskonałą zabawę. Potrafią zarazić dobrym humorem nawet najbardziej ponurego widza. Realizowane we współpracy z Krzysztofem Jaroszyńskim widowisko „Królestwo za uśmiech, czyli Szekspir z jajami” zwraca uwagę nie tylko na aspekt twórczy artystów, ale także na znakomite przygotowanie aktorskie.

Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.