Blog kulturalny
Scena Robocza już w zasięgu On-line!

Scena Robocza w Poznaniu jest projektem  artystycznym, którego celem jest stworzenie jednej drogi dla teatrów niezależnych. Miejsce to  tworzy przestrzeń  zarówno dla już uznanych teatrów, jak i nowych twórców.

Scenę Roboczą współtworzą: Adam Ziajski – kierownik artystyczny, Alicja Piotrowska – producent, Aleksandra Kołodziej – koordynatorka, Magdalena Brylowska – koordynatorka, Karolina Wajman – koordynatorka, Łukasz Kaźmierczak – kierownik techniczny.

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty Sceny Roboczej wszystkich fanów oraz tych, którzy jeszcze nie zapoznali się z tego typu spektaklami.

Na dobry początek polecamy spektakl w reż. Tomasza Rozmiańca czyli propozycja poznańskiego teatru FUZJA, sztuka o intrygującym tytule  " Szkłem i Dymem Pisane" . Jak może odczuwać człowiek otaczającą nas rzeczywistość? Przekonajcie się już dziś.. Bilety on- line dostępne są TUTAJ

Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.