Blog kulturalny
Studencka Strefa i Scena Bilety24

Bardzo interesującą inicjatywą była strefa studencka Bilety24.pl. Co tam się nie działo! Wystawy, targi mody, pokazy tańca b-boyów, kurs zumby, Biała Dama i Skoczek Bilety24, fotobudka, w której mogliście zrobić sobie wystrzałowe zdjęcie to nie jedyne atrakcje, które dla Was przygotowaliśmy.  

Oprócz tego, można było wziąć udział w konkursach, w których do wygrania były wartościowe nagrody takie jak: zaproszenia do Teatru Muzycznego w Poznaniu, Teatru Nowego w Poznaniu oraz do Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, wejściówki na Ethno Port Festiwal, napoje energetyczne, a także wiele innych!

 

Oprócz tego na scenie Strefy Bilety24.pl odbyły się mega koncerty, które skutecznie rozgrzewały poznańską publiczność. Wystąpiły takie zespoły jak Felix The Baker, Camping Hill, Kodeina, Suts, Fink Tree, Mala, The End, Groberska. Na wszystkich koncertach bawiliście się wyśmienicie, widzieliśmy na własne oczy!

 

Jednym z elementów Strefy Studenckiej Bilety24.pl było Forum Juwenaliowe. To tam mogliście spotkać się z wieloma osobistościami ze świata sportu, kultury, nauki i polityki. Spotkania były szalenie interesujące, a rozmawialiśmy między innymi o płatnym dostępie do informacji, karze śmierci oraz wielu innych istotnych kwestiach.

 

Jak co roku, na Poznańskich Juwenaliach nie mogło zabraknąć atrakcji wymagających aktywności fizycznej. Ścianka wspinaczkowa, Juwebeach, czyli juwenaliowa plaża, stanowiły specjalną strefę Campusową. Był piasek, leżaczki, siatkówka, zimne piwo… Czego więcej do szczęścia potrzeba?

Z całą pewnością możemy zaliczyć Juwenalia 2015 do grona bardzo udanych imprez. Dziękujemy za tak liczne przybycie, za świetną i przyjazną atmosferę, te 4 wspaniałe dni pozostaną w naszej pamięci na długo! Do zobaczenia za rok!

Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.