Blog kulturalny
ZBIGNIEW WODECKI WITH MITCH & MITCH

Bilety24 zaprasza na fenomenalny projekt Zbigniew Wodecki & Mitch & Mitch, który porywa na koncertach wszystkich! Ostatniego dnia października porwą publiczność w Poznaniu. Jeśli chcecie uczestniczyć w niesamowitym wydarzeniu, wejdźcie tutaj.

Kiedy muzyków formacji Mitch and Mitch nie było jeszcze na świecie, Zbigniew Wodecki dopracował się statusu niekwestionowanej gwiazdy. Nagrywał płyty, współpracował ze słynnymi artystami, jego przeboje regularnie gościły radiu i telewizji. Losy członków formacji Mitch&Mitch - Macio Moretti i Bartek Magneto rozpoczęły się w 2002 roku. Już jako doświadczeni artyści wzięli udział w kilku ważnych projektach na polskiej scenie alternatywnej.

Duet szybko przerodził się w nonet, a pierwszego scenicznego spotkania z Wodeckim na OFF Festival w 2013 roku – liczył ponad 40 osób. W Katowicach muzycy zaprezentowali projekt „1976: A Space Odyssey”, który okazał się spektakularnym sukcesem. Artyści tchnęli nowe życie w utwory, które mimo wielkiego potencjału, cztery dekady temu nie stały się szlagierami. Wydana niedawno płyta z katowickiego wydarzenia święci triumfy na listach bestsellerów.

Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.